Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies oraz ich usuwania w swojej przeglądarce.
Rozumiem, zamknij to powiadomienie.
+48 22 843 81 19
Ankieta
 

Strona główna

O firmie

Realizacja

Due Diligence

Analizy

Greenpol Finanse

Kontakt

 

Greenpol System Sp. z o.o. jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie projektowania, doradztwa oraz realizacji inwestycji z zakresu energetyki wiatrowej. Nasz zespół składa się z  wysokiej klasy inżynierów specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w  branży.

Zaufanie naszych klientów staramy się budować poprzez konsekwentne stosowanie polityki jakości polegające na bezwzględnym przestrzeganiu procedur i instrukcji opracowanych dla różnego rodzaju realizowanych przez nasz zespół projektów.

Szczególny nacisk kładziemy na terminowość naszych działań oraz sposób komunikacji z inwestorem na zlecenie którego pracujemy.

Naszym celem jest budowa wizerunku kompetentnego i rzetelnego partnera świadczącego usługi rozwoju i analizy projektów wiatrowych.

Zajmujemy się wyszukiwaniem odpowiednich lokalizacji, uzyskiwaniem niezbędnych zgód i pozwoleń oraz projektowaniem. Duży nacisk kładziemy na budowanie pozytywnych relacji z lokalnym społeczeństwem i władzami  samorządowymi.

Łączymy interesy inwestorów kapitałowych z właścicielami gruntów, organizujemy logistykę i transport gotowych elementów elektrowni wiatrowych.

Jako zespół jesteśmy elastyczni i chętnie podejmujemy się niekonwencjonalnych zadań, traktując je jako wyzwania, które stanowią o naszym nieustannym rozwoju.


 

 

 

Nasze referencje:

 
     

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU